U bevindt zich hier: Het Startblok » Team

Team van C.B.S. Het Startblok

                      

Schooljaar 2018/2019

Groep 1a: juf Silvia Binneveld (ma, di, do, vrij)
Groep 1b: juf Henrike Wansink (ma, di, do en vrij)

Groep 2a: juf Bernadette Beelen (ma, di, woe, do en vrij)
Groep 2b: juf Gina ter Beek (ma, di, woe, do en vrij)

Groep 3a: juf Janneke den Hollander (ma en di) en juf Lineke van de Kraats (woe, do en vrij)
Groep 3b: juf Jolanda Bronkhorst (ma en di) en juf Mirjam den Hartog (woe, do en vrij)

Groep 4a: juf Janneke van den Berg (ma, di en woe) en juf Inge van den Berg (do en vrij)
Groep 4b: juf Jacolien Bunt
 (ma, do en vrij) en juf Gerdien Bles (di en woe)

Groep 5a: juf Antonia van den Hengel  (ma, di en woe) en juf Marlon Groeneveld (do en vrij)
Groep 5b: juf Marloes Juffer (ma, do en vrij) en juf Annemarie de Jong (di en woe)

Groep 6a: meester Erik Heijns (ma en di)  en juf Eva Teela (woe, do en vrij)
Groep 6b: meester Geert Westerink (ma, di, woe en vrij) en meester Bart Jansen (do)

Groep 7a: meester Jan-Teunis Tuinenga (ma, di. woe, do en vrij)
Groep 7b: meester Jorgen Hendriksen (ma, die, woe en do) en meester Bart Jansen (vrij)

Groep 8a: juf Luzette Bos (ma, di, woe, do en vrij)
Groep 8b: Juf Willeke de Vente (ma en di) en meester Jaap van Setten (woe, do en vrij)

Directeur: Margreet Agterhuis
Coördinator onderbouw (gr.1-2): Kim Hettinga
Coördinator middenbouw (gr.3-4-5): Lineke vd Kraats
Coördinator bovenbouw (gr.6-7-8): Marjolein Schuchard
Intern zorgbegeleider (gr.1, 2 en 3): Serena Hop
Intern zorgbegeleider (gr. 4, 5 en 6a): Helene Pleiter
Intern zorgbegeleider (gr. 6b, 7 en 8): Erik Heijns
Onderwijsassistent: Evelien Freriks

Dyslexiespecialist (Centraal Nederland): Jolanda van Gent
Gedragsspecialist: Luzette Bos
Leesspecialist: Jolanda Bronkhorst
SEL (Sociaal Emotioneel Leren) w.o. de methode KWINK- specialist drama: Esther Veldman
Muziek- en beeldend vormen -specialist: Juf Jolanda Maris
ICT-specialist: Jorgen Hendriksen, Jan-Theunis Tuinenga
Websitebeheer: Gina ter Beek

Plusuren midden- en bovenbouw en trainer ' Leren Leren': Juf Marjolein Schuchard
Plusklas VCO: Juf Esther Veldman en meester Jaap van Setten

Administratief medewerker: Coba Franken
Concierge: Jaap Verhoef