U bevindt zich hier: Het Startblok » Team

Team van C.B.S. Het Startblok

                      

Schooljaar 2019/2020

Groep 1a: juf Kim Hettinga (ma en di) en juf Jeanet van Elten (do en vrij)
Groep 1b: juf Henrike Wansink (ma, di, do en vrij)

Groep 2a: juf Silvia Binneveld (ma, di en woe) en juf Inge Bos (do en vrij)
Groep 2b: juf Bernadette Beelen (ma, di, woe, do en vrij)

Groep 3a: juf Gina ter Beek (ma, di, woe, do en vrij)
Groep 3b: juf Lineke van der Kaats (ma, di ochtend, woe, do en vrij) (i.v.m. een open vacature zal juf Lineke tot de herfstvakantie de hele week voor de groep staan) Juf Johanna van Dongen zal op dinsdagmiddag in de groep aanwezig zijn. 

Groep 4a: juf Ellen van Steinvoren (ma en di) en juf Mirjam den Hartog (woe, do en vrij) 
Groep 4b: juf Jacolien Bunt
 (ma, do en vrij) en juf Gerdien Bles (di en woe)

Groep 5a: juf Marloes Juffer (ma, di en vrij) en juf Suzanne van Leeuwen (woe en do)
Groep 5b: juf Annemarie de Jong (ma) en meester Richard Tomassen (di, woe, do en vrij)

Groep 6a: meester Jaap van Setten (ma, di en woe)  en juf Marlon Groeneveld (do en vrij)
Groep 6b: meester Erik Heijns (ma) en meester Bart Jansen (di, woe, do en vrij) 

Groep 7a: meester Jan-Theunis Tuinenga (ma, di. woe, do en vrij)
Groep 7b: meester Jorgen Hendriksen (ma, di en woe) en juf Eva Teela (do en vrij)

Groep 8a: Juf Willeke de Vente (ma, di en vrij) en juf Annemarie de Jong (woe en do)
Groep 8b: juf Luzette Bos (ma, di, woe, do en vrij)

Directeur: Margreet Agterhuis
Pooler:  Johanna van Dongen
Coördinator onderbouw (gr.1-2): Kim Hettinga
Coördinator middenbouw (gr.3-4-5): Lineke vd Kraats
Coördinator bovenbouw (gr.6-7-8): Marjolein Schuchard
Intern zorgbegeleider (gr.1, 2 en 3): Serena Hop
Intern zorgbegeleider (gr. 4, 5 en 6a): Helene Pleiter
Intern zorgbegeleider (gr. 6b, 7 en 8): Erik Heijns
Onderwijsassistent: Evelien Freriks


Gedragsspecialist: Luzette Bos
SEL (Sociaal Emotioneel Leren) w.o. de methode KWINK- specialist drama: Esther Veldman
Muziek- en beeldend vormen -specialist: Juf Jolanda Maris
ICT-specialist: Jorgen Hendriksen, Jan-Theunis Tuinenga
Websitebeheer: Gina ter Beek

Plusuren midden- en bovenbouw en trainer ' Leren Leren': Juf Marjolein Schuchard
Plusklas VCO: Juf Esther Veldman en meester Jaap van Setten

Administratief medewerker: Coba Franken
Concierge: Jaap Verhoef