Ons Startblok

Onderbouw

Groep 1a: juf Naomi Tolenaars (ma en di) en juf Anouk van de Pol (do en vrij)
Groep 1b: juf Jeannet van Elten (ma, do en vrij) en Bianne van Norden (ma en di)

Groep 2a: juf Silvia Binneveld (ma, di en wo), Juf Annelies* (ma, di en wo) & juf Gerdine Swijnenburg (do en vr)
Groep 2b: juf Suzanne van Leeuwen (ma, do en vr) en juf Kim Hettinga (di en wo)

 

Middenbouw

Groep 3a: juf Bernadette Zuurveld (ma t/m vrij)
Groep 3b: juf Hiske van der Werf (ma, di, woe) en juf Daisy te Brake (do en vr)
Groep 3c: juf Gina ter Beek (ma t/m vrij)

Groep 4a: juf Ellen van Steinvoren (ma en di) en juf Denise van der Laan (woe, do en vrij)
Groep 4b: juf Jacolien Bunt (ma, di en woe) en juf Gerlanda Fortuin Arends (do en vrij)

Groep 5a: juf Judith Hop (ma t/m vrij)
Groep 5b: juf Anneke Groothuis (ma t/m vrij)

 

Bovenbouw

Groep 6a: juf Luzette Mijer (ma, di en vrij) en juf Corrina Lagemaat (wo en do)
Groep 6b: meester Michiel van Dijk(ma t/m vrij)

Groep 7a: juf Anouk van de Pol (ma) en meester Kenneth van Harten (di t/m vrij)
Groep 7b: juf Eva Teela (ma, do en vrij) en meester Erik Heijns (di en wo)

Groep 8a:meester Jorgen Hendriksen (ma t/m vrij)
Groep 8b: meester Richard Tomassen
(ma t/m vrij)

*= LIO-Stagiair

Linksboven naar rechtsboven: Corrina, Gerlanda, Erik, Ellen, Gerdine, Daisy, Richard, Eva, Marloes, Anneke & Willeke.

Linksmidden naar rechtsmidden: Jaap, Evert-Jan, Margreet, Esther, Erik, Mirjam, Bernadette, Naomi & Suzanne.

Linksmidden naar rechtsmidden: Ilse, Henrike, Kim, Maaike, Bianne, Jorgen, Kenneth, Judith, Serena & Laura.

Linksonder naar rechtsonder: Heidi, Jacolien, Inge, Gina, Silvia, Jeanet, Marjolein, Evelien & Marlon.

Team

Directeur: Marjolein Schuchard en Serena Hop
Coördinator onderbouw (gr.1-2): Kim Hettinga
Coördinator middenbouw (gr.3-4-5): Bernadette Zuurveld
Coördinator bovenbouw (gr.6-7-8): Kenneth van Harten en Eva Teela
Intern zorgbegeleider (gr.1, 2 en 3): Heleen Petersen
Intern zorgbegeleider (gr.4 en 5): Gerlanda Fortuin
Intern zorgbegeleider (gr. 6, 7 en 8): Erik Heijns
Onderwijsassistent: Evelien Freriks
Gedragsspecialist: Luzette Mijer & Gerlanda Fortuin Arends
SEL (Sociaal Emotioneel Leren) w.o. de methode KWINK- specialist drama: Esther Veldman
Muziek- en beeldend vormen -specialist: Jolanda Maris
ICT-Coach en Webbeheerder: Jorgen Hendriksen
Plusuren midden- en bovenbouw en trainer ‘ Leren Leren’: Heidi Olthuis
Plusklas VCO: Juf Jaqueline ten Hove
Administratief medewerker: Ina Krop
Conciërge: Erik Verdoorn

Wij maken u graag wegwijs op de school of maken kennis tijdens een gesprek.

Ik wil kennis maken